Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj záhradu v Senci s výmerou 388 m2, v tesnej blízkosti železničnej stanice, oproti Slnečným jazerám. Pozemok sa nachádza v zastavanom území obce, v súčasnosti je využívaný ako záhradka a je na ňom postavená záhradná chatka. Voda je na pozemku z vlastná – z vŕtanej studne. Pozemok je oplotený, uzamknutý a prístupný z dvoch strán. V blízkosti tejto nehnuteľnosti je pešo dostupné štrkové jazero „Guláška“, v lete vhodné na kúpanie, po zvyšok roka poskytuje relax rybárom.

Kúpou tohto pozemku si môžete spojiť letný relax pri vode s dopestovaním vlastnej biozeleniny a ovocia. Nakoľko je záhrada prístupná z vlakovej stanice, ušetríte čas cestovaním po preplnených cestách.

Mesto Senec je turisticky navštevované mesto nielen kvôli možnostiam kúpania, ale aj pre bohaté kultúrno spoločenské vyžitie s každoročným kultúrnym podujatím Senecké leto. Na Slnečných jazerách je možnosť zapožičať si vodné bicykle, pri plážach sú ihriská na plážový volejbal, tenis a futbal. Okolo Slnečných jazier vedie cyklotrasa, ktorú využívajú aj korčuliari.

MAKLÉR

IVAN POŽGAY

+421 (0) 903 662 859
pozgay.ivan@navireal.sk

POŽADUJEM VIAC INFORMÁCIÍ

Nájdeme vám domov

ZáhradyIné
Okres Senec
29,900

ŠPECIFIKÁCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Celková plocha:388 m2
Voda:vŕtaná studňa
Elektrina:nie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *