Informácie o nehnuteľnosti

Spoločnosť NAVI Real, s.r.o. ponúka na prenájom 4-izb. byt, s podlahovou plochou 102 m2, čiastočne zariadený, s veľkým množstvom úložných priestorov urobených na mieru. Bytový komplex Nová Koliba – Pod Vtáčnikom bol kolaudovaný v roku 2019, príjazd je ulicami Tupého od Podkolibskej, od Pionierskej cez mostík alebo aj Sliačsku (prepojené s projektom Eleven). Bytový dom sa nachádza v oplotenom areály so 7 bytovými domami.

Byt je na 3/4 s výťahom, vo vchode je 14 bytov. Byt má veľmi dobrú dispozíciu. V dennej časti je spojená kuchyňa, jedáleň a obývacia izba s východom na priestrannú loggiu s výhľadom na celé mesto, plus toaleta so sprchou. V nočnej časti je kúpeľňa a tri spálne, pričom z jednej spálne je taktiež východ na loggiu. Hlavná spálňa je orientovaná na juho- západ, ďalšie spálne sú orientované na západ, obývacia izba na juh.

Zastrešená loggia (ktorá nie je zahrnutá v podlahovej ploche bytu) s výhľadom na mesto je orientovaná na juhozápad, má podlahovú plochu 12,6m2. V byte sú vstupné bezpečnostné dvere, hliníkové okná a terasové dvere s 3-sklom, elektricky ovládané exteriérové slnečné žalúzie na všetkých oknách, konvektorové kúrenie v podlahe pri oknách v obývacej izbe, radiátory v spálňach, rebríkový radiátor v kúpeľni.

K bytu prislúchajú 2 parkovacie státia v krytej garáži a pivnica.

Cena mesačného nájomného je 1300,- Eur + platba energie (podľa počtu osôb, ktoré budú nehnuteľnosť užívať). S prvým nájomným sa súčasne uhrádza kaucia vo výške 1300,- Eur a provízia realitnej kancelárie vo výške 1300,- Eur.
V cene je zahrnutý kompletný právny servis.

MAKLÉR

IVAN POŽGAY

+421 (0) 903 662 859
pozgay.ivan@navireal.sk

POŽADUJEM VIAC INFORMÁCIÍ

Nájdeme vám domov

4-izbovýByt
Bratislava III
1,300

ŠPECIFIKÁCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Úžitková plocha:102 m2
Loggia:12,60 m2
Zariadenie bytu:čiastočne
Počet izieb:4
Parkovanie:2 garážové státia, verejné

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *