Informácie o nehnuteľnosti

Realitná kancelária NAVI Real, s.r.o. ponúka na predaj veľmi pekný pozemok s výmerou 1077 m2 so starším, čiastočne podpivničeným rodinným domom v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto na Jaskovom rade. S pozemkom je predmetom predaja aj spoluvlastnícky podiel na prístupovej komunikácii, ktorému prináleží výmera 74 m2. Lokalita pozemku domu je mierne svahovitá s výhľadom na bratislavský hrad a Slavín. Spolu s predajom tejto nehnuteľnosti vlastník postupuje práva a povinnosti z právoplatného stavebného povolenia, ktorým je povolená modernizácia rodinného domu s možnosťou vybudovania 188 m2 zastavanej plochy s úžitkovou plochou 204 m2 a práva k projektovej dokumentácii. Nehnuteľnosť je prístupná z dvoch strán – z exteriérového schodiska z čelnej strany domu a z ulice Vančurova, kde je vjazd s tromi parkovacími miestami na vlastnom pozemku. V zmysle územného plánu je možné na pozemku postaviť stavbu až do výšky 4 nadzemných podlaží.
Podľa projektovej dokumentácie schválenej na modernizáciu tejto nehnuteľnosti sú v rodinnom dome navrhnuté 3 izby, obývacia izba s kuchyňou a jedálňou s výstupom na terasu, 2 šatníky, kúpeľňa s WC a samostatné WC na prízemí a hobby miestnosť v suteréne. Vykurovanie stavby je navrhované radiátormi a teplovodným systémom podlahového vykurovania alebo krbom na pevné palivo.
Záhrada domu a jeho oddychová časť je orientovaná do tichej časti ulice. V záhrade sú odrastené ovocné stromy – čerešňa, broskyňa, slivka, marhuľa, lieska a jedlé gaštany.
Nehnuteľnosť sa nachádza v mestskej časti s kompletnou občianskou vybavenosťou, na hranici starého mesta, v blízkosti hlavnej stanice.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis, úhrada poplatkov za osvedčenie podpisov a správneho poplatku na katastri.

Kúpu tejto nehnuteľnosti je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vám bezplatne zabezpečí náš hypotekárny špecialista.

MAKLÉR

IVAN POŽGAY

+421 (0) 903 662 859
pozgay.ivan@navireal.sk

POŽADUJEM VIAC INFORMÁCIÍ

Nájdeme vám domov

Stavebné pozemkyPozemky
Bratislava III
580,000

ŠPECIFIKÁCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Celková plocha:1151 m2
Cena za m2:503,90 €
Druh pozemku:mierne svahovitý
Okres:Bratislava III
Obec:BA-m.č. Nové Mesto
Investičný zámer:Rodinné domy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *