Informácie o nehnuteľnosti

Realitná kancelária NAVI Real, s.r.o. ponúka na predaj samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom a stavbu hospodárskej budovy, vhodnú na podnikanie, popr. skladovacie priestory v zastavanej časti katastrálneho územia Podunajské Biskupice. Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 1998. Pozemok má výmeru 630 m2, z toho zastavaná plocha domu má výmeru 74 m2, úžitková plocha prízemia je 57 m2 a úžitková plocha prvého poschodia je 54 m2. Dostupnosť MHD – autobusu z nehnuteľnosti sú 3 min..

Na prízemí rodinného domu je vstupná chodba, 3 kancelárie, kuchynka, WC s kúpeľňou. Prízemie domu je s prvým poschodím prepojené točitým schodiskom. Na prvom poschodí, na ktorom je klimatizácia sa nachádzajú dispozične tie isté priestory ako prízemí, 3 kancelárie, kuchynka, WC s kúpeľňou. Vykurovanie je riešené plynovým kotlom.

Parkovanie je bezproblémové – na vlastnom oplotenom pozemku a na verejnej komunikácii pred nehnuteľnosťou. Sklady majú pri vjazde výšku 4 m.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis, úhrada poplatkov za osvedčenie podpisov a správneho poplatku na katastri.

Kúpu tejto nehnuteľnosti je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vám bezplatne zabezpečí náš hypotekárny špecialista.

MAKLÉR

IVAN POŽGAY

+421 (0) 903 662 859
pozgay.ivan@navireal.sk

POŽADUJEM VIAC INFORMÁCIÍ

Nájdeme vám domov

Obchodné priestoryObjekty
Bratislava II
310,000

ŠPECIFIKÁCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Zastavaná plocha:74 m2
Rozloha pozemku:630 m2
Úžitková plocha:101 m2
Stav:čiastočná rekonštrukcia
Počet kancelárií:6
Vykurovanie:plynový kotol
Parkovanie:vlastné
Voda:áno
Elektrická energia:áno
Kanalizácia:áno
Plyn:áno

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *