Informácie o nehnuteľnosti

Spoločnosť NAVI Real, s.r.o. ponúka na predaj novostavbu rodinného domu skolaudovaného v 12/2018 v Mestskej časti Bratislava – Podunajské Biskupice. Dispozične je riešený ako moderný dvojpodlažný 4-izbový rodinný dom. Vstup do domu je na úrovni 1. NP, ktoré slúži ako denná zóna s terasou, má priamy kontakt s predzáhradkou. Nachádza sa tu kuchyňa s obývačkou, WC a technická miestnosť. Druhé nadzemné podlažie je nočnou zónou s tromi samostatnými izbami, kúpeľňou a samostatným WC. Úžitková plocha domu je 113 m2. Zastavaný pozemok, vrátane priľahlého pozemku má výmeru 257 m2.

Dom sa predáva v štádiu hotového domu – holodomu. Použité sú kvalitné materiály, domy sú murované. Uvedená cena domu zahŕňa cenu domu, pozemku a všetkých IS, fasádnu omietku, zateplenie, 6-komorové plastové okná s trojsklom, vchodové dvere, vnútorné omietky, kúrenie a príprava na klimatizáciu. K domu prináleží terasa a oplotenie.

Projekt spĺňa všetky predpoklady pre pohodlný život vidieckeho štýlu priamo v hlavnom meste.

Podunajské Biskupice sú najväčšou bratislavskou mestskou časťou s rozlohou 43 km2. Ako súčasť Žitného ostrova má oblasť chránených južných lesov s krásnou faunou a flórou – vhodné prostredie na voľnočasové aktivity. V mestskej časti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, vrátane materských škôlok a škôl, množstvo športovísk, v tesnej blízkosti OD Kaufland.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis.

Kúpu tejto nehnuteľnosti je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vám bezplatne zabezpečí náš hypotekárny špecialista.

MAKLÉR

IVAN POŽGAY

+421 (0) 903 662 859
pozgay.ivan@navireal.sk

POŽADUJEM VIAC INFORMÁCIÍ

Nájdeme vám domov

4-izbovýRodinný dom
Bratislava II
229,000

ŠPECIFIKÁCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Úžitková plocha:113 m2
Stav:holodom
Novostavba:áno
Zariadenie domu:nezariadený
Počet izieb:4
Vykurovanie:podlahové
Parkovanie:vlastné
Inžinierske siete:áno
Voda:áno
Plyn:áno
Kanalizácia:áno

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

eighteen + 12 =