Informácie o nehnuteľnosti

Spoločnosť NAVI Real, s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom skolaudovaný v roku 2004 v Mestskej časti Bratislava – Vrakuňa. Dispozične je riešený ako dvojpodlažný 4-izbový rodinný dom. Vstup do domu je na úrovni 1. NP, na ktorom sa nachádza obývacia izba, samostatná kuchyňa, pracovňa/ hosťovská izba, 2x kúpeľňa, a priamy kontakt so záhradkou. Na prízemí sa nachádza garáž, ktorá je prepojená s rodinným domom. V nej sa nachádza aj technická miestnosť. Druhé nadzemné podlažie je nočnou zónou s dvomi samostatnými izbami, k jednej prislúcha balkón, šatník, kúpeľňa s WC. Úžitková plocha domu je 240 m2. Zastavaný pozemok ma 149 m2, plocha priľahlého pozemku vrátane zastavaného má výmeru 450 m2.

Dom sa predáva čiastočne zariadený. Základy domu sú murované, dom je napojený na plynovú prípojku, elektrickú energiu, mestský vodovod aj kanalizáciu. Má plastové okná a kúrenie je na plyn.
Rodinný dom spĺňa všetky predpoklady pre pohodlný život vidieckeho štýlu priamo v hlavnom meste.

Vrakuňa je v tesnej blízkosti mestskej časti Ružinov, z ktorej je výborná dostupnosť do centra mesta. V blízkosti sa nachádza Vrakunský lesík s cyklocestou a dostupnosťou na hrádzu popri malom Dunaji – vhodné prostredie na voľnočasové aktivity. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, vrátane materských škôlok a škôl, športovísk, OC Avion, IKEA, Pharos, letisko.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis.

Kúpu tejto nehnuteľnosti je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vám bezplatne zabezpečí náš hypotekárny špecialista.

MAKLÉR

IVAN POŽGAY

+421 (0) 903 662 859
pozgay.ivan@navireal.sk

POŽADUJEM VIAC INFORMÁCIÍ

Nájdeme vám domov

4-izbovýRodinný dom
Bratislava II
299,000

ŠPECIFIKÁCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Zastavaná plocha:149 m2
Rozloha pozemku:450 m2
Kolaudované:2004
Zariadenie domu:čiastočne
Počet izieb:4
Parkovanie:vlastné, Garáž
Inžinierske siete:áno
Voda:áno
Plyn:áno
Kanalizácia:áno

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *