Informácie o nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj slnečný, 3 izbový byt s podlahovou plochou 66 m2 v pavlačovej novostavbe na ulici Bystrická v Devínskej Novej Vsi na 4/3 s výťahom. V byte ju kuchyňa spojená s obývačkou s balkónom, spálňa s balkónom, druhá izba má šatník, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, oddelená toaleta. Kuchyňa je vybavená elektrospotrebičmi, byt je čiastočne zariadený. Okná sú plastové s izolačným trojsklom. Dvere do bytu sú bezpečnostné 5 bodové osadené v oceľovej montovanej zárubni. V byte je príprava na klimatizáciu. Objekt domu a priľahlý pozemok je oplotený. Na priľahlom pozemku je záhradný altánok užívaný vlastníkmi bytového domu. Spolu s bytom sú predmetom predaja aj dve vonkajšie parkovacie miesta a spoluvlastnícky podiel na zastavanom pozemku bytovým domom a na priľahlých pozemkoch. Na priľahlom pozemku je záhradný altánok užívaný vlastníkmi bytového domu. V bytovom dome je vlastná kotolňa na zemný plyn na ohrev vody a zdroj tepla. Byt je prístupný zo zasklenej pavlače umiestnenej na severovýchodnej strane.

Mestská časť Devínska Nová Ves sa nachádza 15 km severozápadne od centra Bratislavy. Rozprestiera sa na úpätí Devínskej Kobyly, ktorá ponúka jej obyvateľom miesto na športové vyžitie, s vybudovanými cyklotrasami, turistickými trasami a oddychovú zónu. Západnú hranicu tejto mestskej časti tvorí rieka Morava, ktorá je prírodnou hranicou medzi Slovenskom a Rakúskom.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis, úhrada správneho poplatku na okresnom úrade za vydanie rozhodnutia v lehote 30 dní a úhrada poplatkov spojených s osvedčením podpisov predávajúceho.

MAKLÉR

IVAN POŽGAY

+421 (0) 903 662 859
pozgay.ivan@navireal.sk

POŽADUJEM VIAC INFORMÁCIÍ

Nájdeme vám domov

3-izbovýByt
Bratislava IV
199,000

ŠPECIFIKÁCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Celková plocha66 m2
Postavené z:ytong
Novostavba:áno
Poschodie:3/4
Počet izieb:3
Parkovanie:2 vlastné vonkajšie státie a verejné

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *