Informácie o nehnuteľnosti

Spoločnosť NAVI Real, s.r.o. ponúka na predaj veľmi pekný, dvojizbový rodinný dom v obci Bezenye v Maďarsku, neďaleko hraníc s Rakúskom a Slovenskom. Spolu s domom je predmetom prevodu aj pozemok o výmere 788 m2, z toho rodinný dom má výmeru 74 m2. Dom je svetlý a slnečný a pozostáva zo vstupnej časti spojenej s kuchyňou, dvomi samostatnými izbami, kúpeľňou s wc. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou – vymenený krov, strecha, rozvody, drevené zárubne, dve vstavané skrine, v izbách sú plávajúce podlahy, v kuchyni sa nachádza dlažba, spolu s kuchynskou linkou ostáva v dome aj elektrický sporák. Na oknách sú interiérové žalúzie a sieťky. Priestranný krov umožňuje vstavať do tohto priestoru ďalšie obytné miestnosti v dome. Ohrev vody a kúrenie zabezpečuje plynový kotol, nehnuteľnosť je napojená na vodovod a verejnú kanalizáciu. Na pozemku je aj vlastná studňa. V dome je internetová prípojka. Mesačná spotreba energií je priaznivá, len 70,- Eur mesačne.
Spolu s nehnuteľnosťou je predmetom prevodu aj stavba záhradného domčeka. Parkovanie autom je na vlastnom pozemku.
Cesta z centra Bratislavy do Bezenye trvá autom 24 minút. Obyvatelia obce sú chorvátskej národnosti (prevládajúca), maďarskej a slovenskej. V obci sa nachádzajú potraviny, pizzeria, reštaurácia, cukráreň, škôlka, škola a lekár.
Obec má výbornú polohu a jej okolie poskytuje veľa príležitostí na voľnočasové aktivity, najmä cyklistiku, kúpanie a lov rýb. Cez Rusovce – Čunovo – Rajku – Bezenye vedie cyklotrasa, ktorá má 16,3 km a nachádza sa na medzinárodnej trase vedúcej od Atlantiku až po Čierne more. Od obce Bezenye sú 11 km vzdialené kúpele Mosonmagyaróvár, ktorých liečivá voda podľa odbornej literatúry patrí medzi päť najúčinnejších v Európe.
Túto veľmi pekne udržiavanú nehnuteľnosť v tichej lokalite, využívanú doteraz na trvalé bývanie, je možné používať aj ako víkendový, alebo dovolenkový dom.

Ivan Požgay
0903 662 859
info@navireal.sk

MAKLÉR

IVAN POŽGAY

+421 (0) 903 662 859
pozgay.ivan@navireal.sk

POŽADUJEM VIAC INFORMÁCIÍ

Nájdeme vám domov

2-izbovýRodinný dom
Maďarsko
95,000

ŠPECIFIKÁCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Úžitková plocha:74 m2
Plocha pozemku:788 m2
Postavené z:tehla
Stav domu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:2
Internet:možnosť napojenia
TV:možnosť napojenia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

fifteen + eight =