Informácie o nehnuteľnosti

Spoločnosť NAVI Real, s.r.o. ponúka na predaj 2izbový byt na Námestí Biely kríž v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto. Byt s výmerou 63 m2 je priestranný, má samostatnú kuchyňu a dve samostatné izby, z ktorých jednu je možné prepojiť s kuchyňou. V kuchyni je murovaná špajza. Veľkosť predsiene umožňuje vybudovanie dostatočného úložného priestoru, čím sa ušetrí priestor v obytných miestnostiach. Byt je svetlý, v jednej z izieb sú okná na dvoch stenách izby. Malé okno na vetranie sa nachádza aj v samostatnej kúpeľni, ktorá je oddelená od WC. Byt sa nachádza na 2/2 poschodí s orientáciou na juh. Byt je v pôvodnom stave. Bytový dom je udržiavaný, tehlový, novo zateplený a vymaľovaný. Otváranie vstupných dverí na čip. K bytu prináleží pivnica v suteréne o výmere 3,50 m2. Na podlaží sa nachádza päť bytov. Spolu s bytom je predmetom prevodu aj spoluvlastnícky podiel na zastavanom pozemku.

Nehnuteľnosť má výbornú dostupnosť mestskou dopravou, 11 min. do centra mesta. Nachádza sa v mestskej časti s dobrou občianskou vybavenosťou, v blízkosti električkovej trate.
Športové vyžitie a oddychovú zónu ponúka blízka Železná studnička, Kamzík a horský masív Malých Karpát, ktorý je dostupný cyklistom aj turistom.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis, úhrada poplatkov za osvedčenie podpisov a správneho poplatku na katastri.

Kúpu tejto nehnuteľnosti je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vám bezplatne zabezpečí náš hypotekárny špecialista.

MAKLÉR

IVAN POŽGAY

+421 (0) 903 662 859
pozgay.ivan@navireal.sk

POŽADUJEM VIAC INFORMÁCIÍ

Nájdeme vám domov

2-izbovýbyt
Bratislava III
132,000

ŠPECIFIKÁCIA NEHNUTEĽNOSTI:

Podlahová plocha:63 m2
Pivnica:áno
Novostavba:nie
Zariadenie bytu:pôvodné
Počet izieb:2
Poschodie:2/2
Parkovanie:verejné

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

five × two =